CERTYFIKATYOkna PCV - Kolekcja 3 Prestige

SREAMLINE VISION to nowoczesny i atrakcyjny wizualnie 7-komorowy system okien o wspaniałych właściwościach izolacyjnych i szerokości zabudowy 76mm. Posiada jeden z najlepszych na rynku współczynników izolacyjności termicznej Uf=1,2 W/m2K przy zastosowaniu standardowych wzmocnień stalowych lub 1,1 W/m2K w przypadku zastosowania wzmocnień termicznych Thermtec (według badań niezależnego instytutu badawczego FIW Monachium), dzięki temu chroni nie tylko środowisko, ale i portfel każdego użytkownika. Streamline Vision gwarantuje przyjemny, odprężający klimat mieszkania dzięki izolacji akustycznej nawet do 47dB, a duże wzmocnienia stalowe zapewniają wysoką sztywność i długoletnie, bezawaryjne funkcjonowanie okien.

Zalety kolekcji
Doskonałość formy:
Dzięki nowoczesnemu połączeniu zaokrąglonego skrzydłą z prostą formą ramy uzyskujemy ekskluzywny wygląd okna
Wyjątkowa biel:
Śnieżnobiałe, błyszczące profile, wykonane z wysokiej klasy tworzywa PCW, łatwe do utrzymania w czystości, odporne na szkodliwe wpływy atmosferyczne. Grubość profila w wysokich parametrach klasy A (białe i kolor)
Profile 7-komorowe:
7-komorowy profil zapewnia doskonałą izolacyjność i statykę okien Uszczelka tylko w kolorze szarym
Dostępne kolory:
złoty dąb, orzech, mahoń
Szerokie możliwości szklenia :
Możliwość zastosowania wszystkich, dostępnych rodzajów oszkleń od 24mm do 48mm, zarówno dwu, jak i trójszybowych
Duże wzmocnienia stalowe:
Gwarantują niezmienność kształtu oraz długotrwałe działanie.
Zakres zastosowania:
Okna rozwierne, uchylne, rozwierno-uchylne, drzwi tarasowe, drzwi uchylno-przesuwne PSK Możliwość wykonania figur, (łuki w kolekcji II)
Wysoki standard okna:
NAJNOWSZY model klamki Roto Secustic wraz z osłonkami w kolorze srebrnym (okna białe i w kolorze) Szyba U=1,0 Okucie Roto NT Mikrowentylacja Blokada błędnego położenia klamki
Dane techniczne:
Wartość Uf = 1,2W/m2K. Izolacyjność akustyczna do 47dB. Możliwość zastosowania zabezpieczenia przeciwwłamaniowego do Wk2.
Tworzenie oprogramowania